Opis domu

Szczegółowe informacje

Przemyślane PODWÓRZE

Poza podjazdem, gdzie zaparkować będzie mogło nawet 5 aut, szczególnym miejscem do parkowania samochodu jest obszerny garaż. Wyjątkowo szeroki – na 3,5 metra, pozwoli swobodnie otwierać drzwi pojazdu i poruszać się w środku. Wraz z kotłownią garaż ma 24 m2 powierzchni, co daje miejsce na przechowywanie rowerów i urządzeń ogrodowych. Wchodzących do domu wita zadaszony ganek, dający ochronę w razie deszczu i śniegu lub przyjemny cień podczas upalnych dni. Znajdująca się z boku i za domem przestrzeń, to miejsce na zaaranżowanie bezpiecznej, zielonej enklawy do wypoczynku i zabaw domowników.

Obszerny PARTER

Już w środku, w wiatrołapie możemy pozostawić okrycie wierzchnie, a w zimę wiatrołap uchroni dom także przed utratą ciepła. W umiejscowionej obok wejścia obszernej kuchni, znajdziemy dużo miejsca dla blatów roboczych. Ich świetne doświetlenie zapewnia duże, narożne okno, dzięki któremu uzyskujemy też wgląd na to, co się dzieje przed domem. Kuchnię możemy dodatkowo zamknąć ścianą, lub zostawić ją otwartą na salon, który znajduje się zaraz za nią.

Pokój dzienny z jadalnią i częścią wypoczynkową otwiera się na ogród poprzez częściowo przeszkloną ścianę. Natomiast znajdujący się po drugiej stronie szklanej ściany 15-sto metrowy, częściowo zadaszony taras, w ciepłe miesiące stanowi naturalne powiększenie salonu. Jako nowy właściciel, będziesz mógł zabudować taras z przeznaczeniem pod ogród zimowy (posiada on już odpowiednią posadzkę i zadaszenie balkonem). Będąca sercem domu część dzienna, to ponad 50 metrów powierzchni użytkowej, której próżno szukać w innych projektach.

PIĘTRO pełnej wysokości

Obok mniejszej łazienki na parterze, schodami udajemy się do większej, ponad 8-mio metrowej łazienki na piętrze, w której znajdzie się miejsce i na prysznic i na wannę z hydromasażem. Na wyższej kondygnacji znajdują się też ustawne pokoje od 11 do 15 m2, przeznaczone na: sypialnie, pokoje dziecięce, pomieszczenia do pracy w domu, lub garderoby i suszarnie. Każdy z obszernych pokoi dysponuje oknem i drzwiami balkonowymi, co z jednej strony umożliwia postawienia biurka pod oknem, a jednocześnie zapewnia bardzo dobre doświetlenie pomieszczenia i wyjście na przynależny do każdego pokoju balkon lub taras (18 m2 tarasu nad garażem i 8 m2 balkonu od ogrodu). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, wszystkie okna są w pionowych ścianach, a w pokojach praktycznie nie ma skosów. Do adaptacji mieszkańcom pozostawiamy strych domu, który może być wykorzystywany jako dodatkowa przestrzeń na przedmioty potrzebne tylko sezonowo i okolicznościowo.

W wariancie podstawowym proponujemy 4 niezależne pokoje. W wariantach dodatkowych przygotowaliśmy 3 pokoje, przy czym do jednej z wybranych sypialni (ulokowanej od strony ulicy, lub od ogrodu) przynależeć będzie garderoba i prywatna, dodatkowa łazienka.

System inteligentnego domu

FIBARO to kompletny ekosystem integrujący urządzenia domowe. Bezprzewodowa technologia pozwala na połączenie w sieć i zdalne zarządzanie różnymi urządzeniami elektrycznymi, które komunikują się ze sobą. Co ważne – inteligentnym domem można sterować z dowolnego miejsca na świecie. ”Smart home” to nie tylko miejsce, to także styl życia.

W wyposażeniu budowanych przez EL INVEST domów, domownicy otrzymują centralę systemu FIBARO Home Center, sprzężoną z programowalnymi głowicami termostatycznymi Danfoss. Zdalne zarządzanie centralnym ogrzewaniem to dobra wiadomość dla domowego budżetu i przyjazny gest dla środowiska.

Centrala Homer Center, którą właściciele domów otrzymują od Dewelopera, daje Im możliwość dalszej rozbudowy systemu. Bezprzewodowy system nie wymaga ingerencji w strukturę budynku, ani w instalację elektryczną. Można go rozbudować o kolejne elementy w dowolnym momencie – aby poza temperaturą, zarządzać także oświetleniem, roletami i zamkami, systemem podlewania, czy też monitoringiem i alarmem.

Projekt zagospodarowania terenu osiedla

Kondygnacje domu z dodatkowym wariantem - garderobą od strony ulicy

Kondygnacje domu z dodatkowym wariantem - garderobą od strony ogrodu

Sprzedaż domów

ul. Sadowa, 82-300 Elbląg

+48 661 906 611

Inwestor

Facebook

Obsługa inwestycji