Inwestor

EL INVEST Development

W EL INVEST Development zwracamy szczególną uwagę, by realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje powstawały w atrakcyjnych lokalizacjach, gwarantując wysoki standard codziennego życia.

Prowadzący firmę EL INVEST Development Włodzimierz Powązka, to doświadczony w dużych projektach mieszkaniowych Deweloper, mogący się pochwalić zrealizowanymi z powodzeniem inwestycjami w województwie warmińsko-mazurskim (Zielone Tarasy w Olsztynie, Dom przy Winnej w Elblągu), a także współpracą przy przedsięwzięciach deweloperskich na Mazowszu (Apartamenty Szembeka w Warszawie, oraz Pułtuska 55, Osiedle Tęczowe i Central Park Ciechanów w Ciechanowie).

Sukcesem na elbląskim rynku okazała się inwestycja Osiedle Sadowa. Z największym w ostatnich latach (370 mieszkań), osiedlem mieszkaniowym w Elblągu, związana będzie też prowadzona na koszt Dewelopera renowacja sąsiednich dróg i skrzyżowań. Sam projekt nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej i poprawy lokalnej infrastruktury, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem lokalnej społeczności.

Inwestycje EL INVEST Development realizowane są w oparciu o środki własne Inwestora Włodzimierza Powązki, bez kredytów i hipotek na gruntach, dzięki czemu wyróżniają się najlepszą na rynku ceną. Przy realizacji projektu Osiedle Kowieńska, Deweloper tradycyjnie już zadbał o bezpieczeństwo klientów. Środki wpłacane przez nabywców mieszkań, nie trafiają bezpośrednio do wykonawcy, lecz deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Kontrolę postępu prac na inwestycji prowadzi największy bank spółdzielczy o polskim kapitale – Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Obsługę inwestycji prowadzi przystępny elblążanom, miejscowy oddział BPS.

Do realizacji inwestycji Deweloper wytypował sprawdzonych współpracowników. Za projekt osiedla, oraz sporządzanie na życzenie klientów indywidualnych projektów wnętrz odpowiada renomowana elbląska pracownia architektoniczna ATELIER HOFFMANN. Kompleksową obsługą w biurze sprzedaży i pozyskiwaniem w bankach kredytów hipotecznych na domy zajmują się specjaliści z firmy RYNEK-PIERWOTNY.NET.

Budowa inwestycji Osiedle Sadowa

Sprzedaż domów

ul. Sadowa, 82-300 Elbląg

+48 661 906 611

Inwestor

Facebook

Obsługa inwestycji