Oferta

Zamieszkaj Tu! Kowieńska Bielany, Elbląg

Na Osiedlu Kowieńska wybierać możesz spośród 24 segmentów domów, realizowanych w zabudowie bliźniaczej (12 podwójnych budynków). Każdy dom posiada unikalną charakterystykę, związaną z umiejscowieniem na osiedlu i położeniem względem stron świata.
Spektrum wyboru zwiększają proponowane przez nas gotowe rozwiązania aranżacji wnętrza; z kuchnią otwartą, lub zamkniętą; z większą ilością sypialni bądź mniejszą, za to dodatkową łazienką i garderobą. To będzie Twój dom, więc ostatecznie i tak sam możesz zaplanować układ ścian w mieszkaniu i rozplanowanie przewidzianych w projekcie punktów elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i urządzeń centralnego ogrzewania, a zmiany te na etapie budowy Deweloper wykona dla Ciebie bezpłatnie.

Dom przy Kowieńskiej, to połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowoczesną technologią. 127 metrów kwadratowych to powierzchnia mieszkalna, która zapewni komfort życia, a instalowany przez Dewelopera w każdym budynku system inteligentnego sterowania domem FIBARO, daje poczucie bezpieczeństwa, pozwala między innymi na zdalne zarządzanie centralnym ogrzewaniem i oszczędność energii.

Klucze do Twojego nowego domu otrzymasz najpóźniej w ciągu 14-stu miesięcy od podpisania chroniącej Twoje prawa, notarialnej umowy deweloperskiej. Płatności na poczet domu odbywają się kwartalnie, zgodnie z kontrolowanym przez bank postępem prac budowlanych. Środki rozliczane są poprzez mieszkaniowy rachunek powierniczy, w ramach którego każdy dom posiada subkonto do indywidualnego księgowania wpłat.
Rozpoczęcie budowy pierwszych domów rozpocznie się w maju 2018 roku, a przekazanie kluczy nastąpi w lipcu 2019 roku. Do wiosny 2020 roku wszystkie prace na osiedlu zostaną zakończone.

370 m² działki, 127 m² powierzchni mieszkalnej + 24 m² garażu z kotłownią

Liczba porządkowa
Adres
Cena domu z działką
Dostępność
1
1A

Sprzedane

2
1B

Sprzedane

3
2A

Sprzedane

4
2B

Sprzedane

5
3A

Sprzedane

6
3B

Sprzedane

7
4A

Sprzedane

8
4B

Sprzedane

9
5A

Sprzedane

10
5B

Sprzedane

11
6A

Sprzedane

12
6B

Sprzedane

13
7A

Sprzedane

14
7B

Sprzedane

15
8A

Sprzedane

16
8B

Sprzedane

17
9A

Sprzedane

18
9B

Sprzedane

19
10A

Sprzedane

20
10B

Sprzedane

21
11A

Sprzedane

22
11B

Sprzedane

23
12A

Sprzedane

24
12B

Sprzedane

Standard deweloperski plus

W cenę domu oprócz wykonania ścian działowych, wszystkich instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, oraz tynków gipsowych i posadzek cementowych, wliczone jest także wykonanie ponadstandardowych elementów wykończenia domu; ogrzewania podłogowego we wszystkich łazienkach, gniazd RTV we wszystkich pokojach, a także centrali systemu FIBARO wraz z inteligentnymi głowicami termostatycznymi do wszystkich grzejników.

Jeśli decyzję o zakupie domu podejmiesz odpowiednio wcześnie, zmiany w zakresie układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek, wykonamy dla Ciebie nieodpłatnie.

Sprzedaż domów

ul. Sadowa, 82-300 Elbląg

+48 661 906 611

Inwestor

Facebook

Obsługa inwestycji